האנשים שלנו

 • הנסיכה של סניף הקריות

  הנסיכה של סניף הקריות

  יאנה איבניצקי נהגת האוטובוס היחידה (בינתיים) של סניף הקריות המירה את סלון הכלות המצליח שלה בהגה של האוטובוס ומאוד מאושרת במקצוע החדש שבו היא רואה גם שליחות. בימים אלה היא משלימה את לימודיה בקורס מורי דרך כדי לשלב בין שני העיסוקים.
 • הידעתם שנהג האוטובוס שלכם הוא חוקר ומרצה באוניברסיטה?

  הידעתם שנהג האוטובוס שלכם הוא חוקר ומרצה באוניברסיטה?

  הד"ר-נהג של אגד יוסי מזרחי חוקר תרבות מצרים העתיקה פורש בימים אלה לגמלאות אחרי 35 שנים שבהם שילב בין היותו נהג אוטובוס בסניף הקריות לבין קריירה כחוקר ומרצה באוניברסיטת חיפה. "היו אירועים קומיים שבהם סטודנטים שלי או עובדים של אוניברסיטת חיפה ראו אותי נוהג באוטובוס שבו נסעו ושאלו אם יש לי אח מרצה באוניברסיטה... או אם פיטרו אותי מהאוניברסיטה ואני צריך להתפרנס עכשיו כנהג אוטובוס...".
 • ארזי גפן - הנהג הצבעוני ביותר של התחבורה הציבורית

  ארזי גפן - הנהג הצבעוני ביותר של התחבורה הציבורית

  "לא יודע להסביר למה אני מתלבש ככה- זה בא מבפנים את התשובה צריך לתת פסיכיאטר.. קשה להאמין - אבל אני חסיד גדול של התלבושת האחידה באגד.. באחרונה עשה "דיאטה" והוריד כמה מהשרשרות שהוא עונד על צווארו ומשקלן היה 3 ק"ג. כל מה שיש לי זה מאגד ולא חסר לי כלום.. אני רוצה לסיים את חיי כנהג אוטובוס באגד".
 • מכדורסלן מצטיין ונהג לחורץ גורלות

  מכדורסלן מצטיין ונהג לחורץ גורלות

  ראובן רוטשילד מכהן כיום בתפקיד נכבד ובעל חשיבות רבה באגד: יו"ר מנהל משפט החברים הארצי. אבל אם תשאלו אותו היכן בילה את שנות חייו היפות ביותר - תקבלו ללא ספק תשובה חד משמעית: על מגרשי הכדורסל...
 • "אהלן וסהלן" ירושלים

  "אהלן וסהלן" ירושלים

  "אם מרקם היחסים הטובים שבין נהגי אגד ממגזר המיעוטים בירושלים עם חבריהם היהודים היו באים לידי ביטוי גם במדינת ישראל - כנראה שהיינו חיים במקום הרבה יותר טוב", אומרים אנשי הנהלת אזור ירושלים מאיר דוד ואודי בן משה. לעומת זאת הנהגים הערבים מתלוננים על תגובות גזעניות כלפיהם בחלק משכונות העיר. לא נעים אבל צריך לדעת להבליג ולהמשיך הלאה ולזכור שהנוסעים הם הלקוחות שלנו - אומרים הנהגים.
 • "האהבה האמיתית שלי היא ההגה"

  "האהבה האמיתית שלי היא ההגה"

  אחרי 46 שנים באגד מהן 36 שנים בתפקיד מנהל משרד היו"ר - אלחנן ארז "תולה את הנעליים ופורש לגימלאות". בראיון ל"דרייבר" הוא מתוודה כי למרות תפקידי הניהול הרבים שמילא באגד במהלך השנים, הנהיגה באוטובוס נשארה האהבה האמיתית שלו.
 • "מקצות הארץ באנו..."

  "מקצות הארץ באנו..."

  כתבנו עידן יגודה יצא לתור בקווים הצפוניים ביותר והדרומיים ביותר של אגד "מגבול הלבנון אל גבול השלום" וחזר מלא חוויות ושבחים לנהגים שלנו. והשבחים גם מפיהם של הנוסעים: תיירים, חיילים סטודנטים ונוסעים קבועים בקווים הללו היו מלאי שבחים לאגד ונהגיה ש"מוצאים את דיבת הארץ – טובה" בפני התיירים.
 • מניהול אגף התנועה ומרכז הקואופרציה לתפקיד "נהג פשוט" בחברת "אגד הסעים"

  מניהול אגף התנועה ומרכז הקואופרציה לתפקיד "נהג פשוט" בחברת "אגד הסעים"

  מיכה ברנר מי שנמנה במשך שנים רבות על צוות הניהול הבכיר של אגד ולאחר מכן היה יו"ר מרכז הקואופרציה ויו"ר קרן הפנסיה "מגן" - משמש כנהג בחברת "אגד הסעים" ומעיד על עצמו: אני מאושר מכל רגע. אני לא מתיימר ולא רוצה לתת עצות למנהלי החברה ולשמחתי הם גם לא פונים אלי.
 • בן אדרת רבנו - הגרריסט מספר 1 של אגד

  בן אדרת רבנו - הגרריסט מספר 1 של אגד

  רבנו והגרר שלו הפכו למוסד באגד ורבים מנהגי האגודה נעזרו בזמן זה או אחר בשרותי הגרירה והחילוץ שהם מעניקים לאוטובוסים של אגד 24/7. "..כל קריאה לחילוץ עם הגרר מעוררת אצלי התרגשות כאילו זו הפעם הראשונה. עברתי עם הגרר את כל מבצעי צה"ל מאז תקופת סיני ועד היום. למרות שאני מסגר במקצועי - אשאר גרריסט כל חיי. כולם יודעים שאני נשוי לגרר ו....גם לאשתי."
 • גאוות יחידה נשית ירושלמית

  גאוות יחידה נשית ירושלמית

  ב"ממלכת אגד" בירושלים התפתחה גאוות יחידה נשית ומיוחדת על גלגלים: 17 נהגות אוטובוס מכל סניפי העיר מפעילות חלק מהקווים העירוניים* בשיחה עם עידן יגודה הן מספרות על החוויה המיוחדת של להיות נהגת אוטובוס בירושלים –עיר שחוברה לה יחדיו...*איך להתמודד מול ה"פשקווילים" שהודבקו ע"י גורמים קיצוניים בשכונות החרדיות* הן מספרות על הרבה תמיכה ופרגון שקיבלו מהציבור הירושלמי, מהקולגות ומהמערכת הפוליטית, מה שחיזק את גאוות היחידה שלהן ועודד אותן להמשיך ולנהוג את האוטובוסים של אגד* וגם על פתיחת קבוצת וואטס-אפ משותפת ששמה 'אשת חייל' שהביאה לצירוף חברות ונהגות נוספות לשורות אגד בירושלים.