האנשים שלנו

 • מערך התחזוקה של אגד ערוך לעידן החשמלי

  מערך התחזוקה של אגד ערוך לעידן החשמלי

  קליטתם של 25 האוטובוסים החשמליים החדשים באגד – מחייבת הערכות מקיפה לתפעולם ולתחזקותם: זוהר אריה ויוסי כהן חושפים חלק מהאתגרים שבפניהם ניצבה אגד בהכנה לעידן החשמלי. 50 נהגים עוברים הכשרה לנהיגה באוטובוסים החדשים ו-15 אנשי מקצוע קיבלו את דרוג ההסמכה הגבוה ביותר לטיפול ברכב חשמלי. המרכז הלוגיסטי של אגד בצפון יעניק את השרות לאוטובוסים החדשים. מתנהלים מגעים עם היבואנים לחתימת הסכמי שרות שיהפכו את אגד למוסכי היבואן לרכב החשמלי. על כבישי הארץ צפויים לנוע במהלך השנה הקרובה 62 אוטובוסים חשמליים.
 • משפחת עלי מפקיעין ש-15 מבניה נמנים עם "משפחת אגד"

  משפחת עלי מפקיעין ש-15 מבניה נמנים עם "משפחת אגד"

  סיפורה של משפחת עלי מפקיעין שזור בסיפור תולדותיה של מדינת ישראל: סב המשפחה יוסף חסין עלי שירת כקצין בדרגת מיג'ור בצבא הבריטי של הוד מלכותה וזכה באות הכבוד היוקרתי "ג'ורג' קרוס" שמקשר את המשפחה למשפחת המלוכה באנגליה.... ואיך כל זה קשור למשפחת אגד? זאת תגלו כשתקראו את הכתבה.
 • אוטובוס השלום והאהבה של איהאב סלאימה

  אוטובוס השלום והאהבה של איהאב סלאימה

  בעיר ירושלים, עיר מעורבת ומלאת ניגודים ומתחים, בולט פועלו של איהאב שהפך את האוטובוס המיפרקי שלו לאי של שלום אהבה וקרוב לבבות. האוטובוס זוכה כמעט בכל חג או אירוע ל"תחפושת" תואמת לאותו אירוע והכל כדי לגשר על פערים שנאה וחילוקי דעות ולהפוך את הנסיעה לכייפית לבני כל הדתות והמגזרים.
 • הנסיכה של סניף הקריות

  הנסיכה של סניף הקריות

  יאנה איבניצקי נהגת האוטובוס היחידה (בינתיים) של סניף הקריות המירה את סלון הכלות המצליח שלה בהגה של האוטובוס ומאוד מאושרת במקצוע החדש שבו היא רואה גם שליחות. בימים אלה היא משלימה את לימודיה בקורס מורי דרך כדי לשלב בין שני העיסוקים.
 • הידעתם שנהג האוטובוס שלכם הוא חוקר ומרצה באוניברסיטה?

  הידעתם שנהג האוטובוס שלכם הוא חוקר ומרצה באוניברסיטה?

  הד"ר-נהג של אגד יוסי מזרחי חוקר תרבות מצרים העתיקה פורש בימים אלה לגמלאות אחרי 35 שנים שבהם שילב בין היותו נהג אוטובוס בסניף הקריות לבין קריירה כחוקר ומרצה באוניברסיטת חיפה. "היו אירועים קומיים שבהם סטודנטים שלי או עובדים של אוניברסיטת חיפה ראו אותי נוהג באוטובוס שבו נסעו ושאלו אם יש לי אח מרצה באוניברסיטה... או אם פיטרו אותי מהאוניברסיטה ואני צריך להתפרנס עכשיו כנהג אוטובוס...".
 • ארזי גפן - הנהג הצבעוני ביותר של התחבורה הציבורית

  ארזי גפן - הנהג הצבעוני ביותר של התחבורה הציבורית

  "לא יודע להסביר למה אני מתלבש ככה- זה בא מבפנים את התשובה צריך לתת פסיכיאטר.. קשה להאמין - אבל אני חסיד גדול של התלבושת האחידה באגד.. באחרונה עשה "דיאטה" והוריד כמה מהשרשרות שהוא עונד על צווארו ומשקלן היה 3 ק"ג. כל מה שיש לי זה מאגד ולא חסר לי כלום.. אני רוצה לסיים את חיי כנהג אוטובוס באגד".
 • מכדורסלן מצטיין ונהג לחורץ גורלות

  מכדורסלן מצטיין ונהג לחורץ גורלות

  ראובן רוטשילד מכהן כיום בתפקיד נכבד ובעל חשיבות רבה באגד: יו"ר מנהל משפט החברים הארצי. אבל אם תשאלו אותו היכן בילה את שנות חייו היפות ביותר - תקבלו ללא ספק תשובה חד משמעית: על מגרשי הכדורסל...
 • "אהלן וסהלן" ירושלים

  "אהלן וסהלן" ירושלים

  "אם מרקם היחסים הטובים שבין נהגי אגד ממגזר המיעוטים בירושלים עם חבריהם היהודים היו באים לידי ביטוי גם במדינת ישראל - כנראה שהיינו חיים במקום הרבה יותר טוב", אומרים אנשי הנהלת אזור ירושלים מאיר דוד ואודי בן משה. לעומת זאת הנהגים הערבים מתלוננים על תגובות גזעניות כלפיהם בחלק משכונות העיר. לא נעים אבל צריך לדעת להבליג ולהמשיך הלאה ולזכור שהנוסעים הם הלקוחות שלנו - אומרים הנהגים.
 • "האהבה האמיתית שלי היא ההגה"

  "האהבה האמיתית שלי היא ההגה"

  אחרי 46 שנים באגד מהן 36 שנים בתפקיד מנהל משרד היו"ר - אלחנן ארז "תולה את הנעליים ופורש לגימלאות". בראיון ל"דרייבר" הוא מתוודה כי למרות תפקידי הניהול הרבים שמילא באגד במהלך השנים, הנהיגה באוטובוס נשארה האהבה האמיתית שלו.
 • "מקצות הארץ באנו..."

  "מקצות הארץ באנו..."

  כתבנו עידן יגודה יצא לתור בקווים הצפוניים ביותר והדרומיים ביותר של אגד "מגבול הלבנון אל גבול השלום" וחזר מלא חוויות ושבחים לנהגים שלנו. והשבחים גם מפיהם של הנוסעים: תיירים, חיילים סטודנטים ונוסעים קבועים בקווים הללו היו מלאי שבחים לאגד ונהגיה ש"מוצאים את דיבת הארץ – טובה" בפני התיירים.
  1  |  2    ›   »