האנשים שלנו

 • "השריף" של הבטיחות ואיכות הסביבה באגד

  "השריף" של הבטיחות ואיכות הסביבה באגד

  סלים סעדיה חובש שלושה כובעים: ממונה על הבטיחות, והבריאות התעסוקתית על איכות הסביבה ועל הנגישות - והכל ב"מחלקה" של איש אחד. שיתוף הפעולה עם ניר נוביק שנוצר בעקבות יישום תכנית שלדור מסייע לקידום הטיפול בנושאים שתחת טיפולו של סלים. "היעד שלי: להפוך את אגד לחברה הנקייה, הבטוחה ונותנת השרות הטובה ביותר".
 • מנער שליח "באגד חבילות" למנהל אזור ירושלים

  מנער שליח "באגד חבילות" למנהל אזור ירושלים

  את סיפורו של אליעזר שייקביץ' מי שהחל את דרכו באגד כנער שליח במחלקת החבילות של אגד בירושלים והגיע למעמד של מנהל אזור ירושלים וחבר מזכירות אגד - מביא בנו, ח"כ נחמן שי.
 • יניב פלק: אגד תמשיך להוביל בתחום שיפור חוויית המשתמש לנוסע

  יניב פלק: אגד תמשיך להוביל בתחום שיפור חוויית המשתמש לנוסע

  כמי שאחראי בין היתר לתחום האינטנרט האלחוטי באוטובוסים מספר יניב על השיפורים הצפויים במערכת. הנוסעים יוכלו לקבל מידע על מיקומו של האוטובוס בכל רגע נתון ועל מהלך הקו. בכל אוטובוס חדש שעולה על הכביש מותקן נתב אלחוטי, כך שתוך שנתיים יהיו כל האוטובוסים של אגד מרושתים לאינטרנט.
 • צדק צדק תרדוף - שופטי משפט החברים

  צדק צדק תרדוף - שופטי משפט החברים

  40 השופטים של מנהל משפט החברים באגד התכנסו בשפיים כדי להתעדכן ולהתרענן בסוגיות בהן הם עוסקים כל השנה: תלונות ועבירות של חברים על תקנות האגודה וקונפליקטים אחרים. בהזדמנות זו הם זכו למחמאות על עבודתם מפי יו"ר האגודה אבי פרידמן שאמר: "אני נותן אמון מלא במנהל משפט החברים וברמה המקצועית שלהם" הפסיקות בבתי הדין ניתנות לפי תקנון האגודה ולפי כללי הצדק הטבעי ואינן כפופות לחוק. השופטים הם נהגים שנבחרים לתקופת כהונה בת 4 שנים ומאיישים את בתי הדין שמוקמים אד-הוק לדון בתביעות שונות בהרכבים של 3-5 שופטים.
 • מערך התחזוקה של אגד ערוך לעידן החשמלי

  מערך התחזוקה של אגד ערוך לעידן החשמלי

  קליטתם של 25 האוטובוסים החשמליים החדשים באגד – מחייבת הערכות מקיפה לתפעולם ולתחזקותם: זוהר אריה ויוסי כהן חושפים חלק מהאתגרים שבפניהם ניצבה אגד בהכנה לעידן החשמלי. 50 נהגים עוברים הכשרה לנהיגה באוטובוסים החדשים ו-15 אנשי מקצוע קיבלו את דרוג ההסמכה הגבוה ביותר לטיפול ברכב חשמלי. המרכז הלוגיסטי של אגד בצפון יעניק את השרות לאוטובוסים החדשים. מתנהלים מגעים עם היבואנים לחתימת הסכמי שרות שיהפכו את אגד למוסכי היבואן לרכב החשמלי. על כבישי הארץ צפויים לנוע במהלך השנה הקרובה 62 אוטובוסים חשמליים.
 • משפחת עלי מפקיעין ש-15 מבניה נמנים עם "משפחת אגד"

  משפחת עלי מפקיעין ש-15 מבניה נמנים עם "משפחת אגד"

  סיפורה של משפחת עלי מפקיעין שזור בסיפור תולדותיה של מדינת ישראל: סב המשפחה יוסף חסין עלי שירת כקצין בדרגת מיג'ור בצבא הבריטי של הוד מלכותה וזכה באות הכבוד היוקרתי "ג'ורג' קרוס" שמקשר את המשפחה למשפחת המלוכה באנגליה.... ואיך כל זה קשור למשפחת אגד? זאת תגלו כשתקראו את הכתבה.
 • אוטובוס השלום והאהבה של איהאב סלאימה

  אוטובוס השלום והאהבה של איהאב סלאימה

  בעיר ירושלים, עיר מעורבת ומלאת ניגודים ומתחים, בולט פועלו של איהאב שהפך את האוטובוס המיפרקי שלו לאי של שלום אהבה וקרוב לבבות. האוטובוס זוכה כמעט בכל חג או אירוע ל"תחפושת" תואמת לאותו אירוע והכל כדי לגשר על פערים שנאה וחילוקי דעות ולהפוך את הנסיעה לכייפית לבני כל הדתות והמגזרים.
 • הנסיכה של סניף הקריות

  הנסיכה של סניף הקריות

  יאנה איבניצקי נהגת האוטובוס היחידה (בינתיים) של סניף הקריות המירה את סלון הכלות המצליח שלה בהגה של האוטובוס ומאוד מאושרת במקצוע החדש שבו היא רואה גם שליחות. בימים אלה היא משלימה את לימודיה בקורס מורי דרך כדי לשלב בין שני העיסוקים.
 • הידעתם שנהג האוטובוס שלכם הוא חוקר ומרצה באוניברסיטה?

  הידעתם שנהג האוטובוס שלכם הוא חוקר ומרצה באוניברסיטה?

  הד"ר-נהג של אגד יוסי מזרחי חוקר תרבות מצרים העתיקה פורש בימים אלה לגמלאות אחרי 35 שנים שבהם שילב בין היותו נהג אוטובוס בסניף הקריות לבין קריירה כחוקר ומרצה באוניברסיטת חיפה. "היו אירועים קומיים שבהם סטודנטים שלי או עובדים של אוניברסיטת חיפה ראו אותי נוהג באוטובוס שבו נסעו ושאלו אם יש לי אח מרצה באוניברסיטה... או אם פיטרו אותי מהאוניברסיטה ואני צריך להתפרנס עכשיו כנהג אוטובוס...".
 • ארזי גפן - הנהג הצבעוני ביותר של התחבורה הציבורית

  ארזי גפן - הנהג הצבעוני ביותר של התחבורה הציבורית

  "לא יודע להסביר למה אני מתלבש ככה- זה בא מבפנים את התשובה צריך לתת פסיכיאטר.. קשה להאמין - אבל אני חסיד גדול של התלבושת האחידה באגד.. באחרונה עשה "דיאטה" והוריד כמה מהשרשרות שהוא עונד על צווארו ומשקלן היה 3 ק"ג. כל מה שיש לי זה מאגד ולא חסר לי כלום.. אני רוצה לסיים את חיי כנהג אוטובוס באגד".
  1  |  2    ›   »