אגד והקהילה

אנו באגד רואים חשיבות רבה בתרומה לחברה ומשתדלים לפעול לקידום יוזמות מסוג זה. כיוון שליבת העשייה באגד נוגעת להסעת המונים, אנו משתדלים שהתרומה לקהילה תתמקד בעיקר בפעילויות של הסעה והספקת אוטובוסים למטרות שונות.  אנו גאים להציג בדף זה את פעילותנו בתחום החברה והקהילה.
 • אגד ראשל"צ הגיע לאסף הרופא לשמח ילדים בפורים

  אגד ראשל"צ הגיע לאסף הרופא לשמח ילדים בפורים

  לכבוד חג הפורים צוות נהגי אגד מסניף ראשון לציון הגיעו ביום שני 26.2.18 לפעילות התנדבות במחלקת ילדים בבית החולים אסף הרופא. הנהגים חילקו משלוחי מנות והפתעות לכל הילדים שהתרגשו מאד, והמחלקה כולה התמלאה בשמחת החג.
 • מחווה מיוחדת לפוקדי קבר רחל אמנו

  מחווה מיוחדת לפוקדי קבר רחל אמנו

  בתאריך העברי י"א בחשון חל יום פטירת רחל אימנו. ביום הזה, אגד מפעילה שירות תחבורתי מורכב ועדין לקבר רחל תוך שיתוף פעולה הדוק עם גורמים חיצוניים (משטרת ישראל, עיריית ירושלים, המרכז לפיתוח המקומות הקדושים).
 • חתונה על גלגלים

  חתונה על גלגלים

  אנשי סניף אגד דימונה זכו באחרונה לרגע, ובעצם הרבה יותר מרגע - של נחת רוח וסיפוק כאשר הוזמנו להשתתף באירוע מרגש: טקס זוגיות (מעין "חתונה") לשישה זוגות בעלי צרכים מיוחדים המתגוררים במערך הדיור אקים בדימונה.
 • ערב שירה לניצולי השואה

  ערב שירה לניצולי השואה

  סניף אגד בראשון לציון ממשיך במרץ רב בפעילות שלו למען הקהילה בעיר. באחת הפעילויות האחרונות למען הקהילה ערכו אנשי הסניף ערב שירה לניצולי השואה חברי ארגון ע.ל.מ.ה- העמותה למען הקשיש בראשון לציון.
 • רוקדים על גלגלים

  רוקדים על גלגלים

  נהגי אגד שהסיעו ומסיעים את להקות המחול של איל"ן לפסטיבלי המחולות בכרמיאל מספרים על הקשר המיוחד שנוצר בינם לבין הנכים שמוכיחים את ניצחון כוח הרצון על המגבלות הפיזיות. הנסיעות המשותפות עם רקדנים בריאים הולידו גם סיפור אהבה שהוליך לנישואין בין רקדנית נכה לשותף בריא.
 • סיוע ליום הבטיחות בדרכים

  סיוע ליום הבטיחות בדרכים

  כמו מידי שנה - גם השנה תרתם אגד לסייע בהחדרת מסורת "יום הבטיחות בדרכים", שיוזם משרד התחבורה, בתקווה שנושא הבטיחות ישתרש בתודעת הציבור גם מעבר ליום הזה.
 • כשאחריות תאגידית פוגשת חדשנות

  כשאחריות תאגידית פוגשת חדשנות

  ניהול האחריות התאגידית והחדשנות של אגד נוגע במגוון רחב של נושאים. כחלק מבחינה של נושאים אלו, נוצרים שיתופי פעולה ופרוייקטים אשר מהווים אבן דרך בחיי הארגון. ראוי וחשוב לציון כי אגד היא אחת מ 18 החברות הראשונות בישראל אשר מדווחת באופן וולנטרי על פליטות גזי החממה למשרד לאיכות הסביבה ע"י סעדיה סלים אשר מנהל את נושא איכות הסביבה והבטיחות באגד.
 • אחריות תאגידית

  אחד האתגרים החשובים והדינמיים בעידן המודרני, הוא התחבורה. גם היום, בהיותו מפעיל התחבורה הגדול בישראל המספק שירותי הסעה ציבוריים בארץ ובעולם, הקואופרטיב לא קופא על שמריו, וכולל מטרות סביבתיות שאפתניות באסטרטגיה העסקית שלו.
 • תרומה לקהילה

  תרומה לקהילה

  סניף חוף הכרמל קיים בתאריך 8.3.17 אירוע תרומה לקהילה: מסיבת פורים, לעמותת "אלווין" אשר מספקת שירותים לאנשים עם מוגבלויות. האירוע אורגן על ידי צוות הניהול של הסניף בראשותו של מנה"ס עמית פרנקל.
 • מתנדבי סניף ראשל"צ מזמרים ומרקידים את העיוורים בעיר היין

  מתנדבי סניף ראשל"צ מזמרים ומרקידים את העיוורים בעיר היין

  מתנדבי סניף ראשל"צ יצאו שוב לשמח לבבות: הפעם למועדון העיוורים בראשון לציון שרוב חבריו הם נוסעים קבועים בקו 14 בעיר.
  1  |  2  |  3    ›   »