הודעות לעיתונות

 • אגד השיקה סימולטור נהיגה באוטובוס שישולב במערך ההכשרה

  אגד השיקה סימולטור נהיגה באוטובוס שישולב במערך ההכשרה

  במעמד שר התחבורה והמודיעין, ישראל כ"ץ, אגד השיקה היום (ד) את הסימולטור החדש, המדמה נהיגה באוטובוס ויאפשר לשפר את תהליכי ההכשרה וריענון נהלי בטיחות לנהגים בתחבורה הציבורית. הסימולטור שהוצב בחניון תלפיות בירושלים ישולב מעתה במערך ההכשרה של נהגי אגד.
 • נחתם הסכם ההפעלה ל"קו האדום" בין נת"ע לקבוצת תבל

  נחתם הסכם ההפעלה ל"קו האדום" בין נת"ע לקבוצת תבל

  ביום ה' 9.11.17 נערך טקס החתימה הרשמי בין חברת נת"ע לקבוצת "תבל" שזכתה במכרז ההפעלה והתחזוקה של הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב. קבוצת "תבל", בהובלת חברת אגד החזקות (51%) ובשיתוף שנזן מטרו (30%) ו-CCECC (19%) מסין נערכת לגיוס של כ- 300 עובדים חדשים.
 • לעלות על האוטובוס הראשון, ובחינם

  לעלות על האוטובוס הראשון, ובחינם

  של אגד בחולון מציע בילוי מרגש, נוסטלגי לחוה"מ סוכות – הכניסה והחניה חופשית. מאז הגה חיים נחמן ביאליק את השם, היה "אגד" שם נרדף לאוטובוס. למעלה מ-80 האוטובוסים ושלל המוצגים במרכז ההיסטורי של אגד בחולון, מספרים ב- 84 שנות היסטוריה של תחבורה ציבורית בארץ ובעצם את הסיפור הישראלי.
 • 25 אוטובוסים חשמליים יופעלו בחיפה ובקריות

  25 אוטובוסים חשמליים יופעלו בחיפה ובקריות

  בטקס חגיגי שהתקיים ביום שני 7.8.17 בחיפה, השיקו שר התחבורה והמודיעין ח"כ ישראל כ"ץ והשר להגנת הסביבה ח"כ זאב אלקין וראש העיר חיפה, יונה יהב, יו"ר קק"ל דני עטר ויו"ר אגד אבי פרידמן, את ראשית הפעלתם של אוטובוסים חשמליים באשכול של קווי שירות בעיר חיפה. מדובר בפרוייקט ראשון מסוגו בישראל שלצורך הפעלתו נחנך היום מסוף טעינה חשמלי במתחם אגד בקריית חיים.
 • אוטובוס "אגד" מקושט בנוסח ארה"ב - ישראל

  אוטובוס "אגד" מקושט בנוסח ארה"ב - ישראל

  הפתעה חיכתה הבוקר לנוסעי אגד בקו 77 בירושלים. נהג האוטובוס, איהב סלאימה הפתיע וקישט את האוטובוס שלו לכבוד הגעתו של נשיא ארה"ב, דונאלד טראמפ.
 • שיבושים בתנועת התחבורה הציבורית צפויים בימי ביקורו של הנשיא טראמפ

  שיבושים בתנועת התחבורה הציבורית צפויים בימי ביקורו של הנשיא טראמפ

  חברת אגד מודיעה, כי צפויים שינויים ושיבושים חמורים בתחבורה הציבורית בירושלים בימי ביקורו של הנשיא טראמפ, החל מיום שני ה-22 במאי ועד יום שלישי ה-23 במאי, בעקבות אמצעי ביטחון שינקטו במהלך ימי הביקור ויגרמו להגבלות בתנועה בכבישי ירושלים.
 • בחול המועד פסח תוכלו לעלות על האוטובוס הראשון, ובחינם!

  בחול המועד פסח תוכלו לעלות על האוטובוס הראשון, ובחינם!

  המרכז ההיסטורי של אגד בחולון מציע בילוי מרגש, נוסטלגי לחוה"מ פסח – הכניסה והחניה חופשית. מאז הגה חיים נחמן ביאליק את השם, היה "אגד" שם נרדף לאוטובוס. למעלה מ-80 האוטובוסים ושלל המוצגים במרכז ההיסטורי של אגד בחולון, מספרים כ-80 שנות היסטוריה של תחבורה ציבורית בארץ ובעצם את הסיפור הישראלי.
 • הודעה לציבור לקוחותינו

  הודעה לציבור לקוחותינו

  ההסתדרות הכללית וועד העובדים הארצי באגד הודיעו על השבתה כללית של שרותי אגד בכל רחבי הארץ החל מיום שלישי הקרוב, ה-21 במרץ 2017.
 • בשורה לחיילים ולסטודנטים

  בשורה לחיילים ולסטודנטים

  אגד משיקה שני קווים חדשים ליעדים המבוקשים עם אפשרות הזמנת מקומות מראש.
 • אגד תתגבר קווים בזמן השבתת הרכבת

  אגד בתיאום הגורמים הבכירים והמקצועיים במשרד התחבורה יתגבר החל ממחר בבוקר, (19.9), ועד שני בערב, (26.9), באמצעות גיוס של כ-110 אוטובוסים מחברת הבת ״אגד היסעים״, מספר קווי שרות מרכזיים ברחבי הארץ, לצורך מתן מענה לעשרות אלפי הנוסעים.
  1  |  2  |  3    ›   »