"אגד הסעים תיור ונופש"

"אגד הסעים תיור ונופש" בע"מ, הינה חברת בת של אגד המציעה מגוון מוצרי תיירות לציבור הישראלי כגון:

20-11-2017

למה לנסוע לטיולים מאורגנים עם "אגד הסעים תיור ונופש"?


אגד הסעים תיור ונופש מבית אגד הסעים בע"מ, היא מחברות תיירות הפנים הוותיקות והמובילות בישראל, עם ניסיון של למעלה מ-60 במתן שירותי תיירות מאורגנים בארץ. בעשור האחרון הרחיבה אגד הסעים תיור ונופש את פעילותה גם לתחומי תיירות חוץ וטיולים מאורגנים למגוון יעדים בעולם עם דגש מיוחד על יעדים אקזוטיים במזרח הרחוק כגון סין, תאילנד, הודו, סרי לנקה ויעדים נוספים באירופה וביבשת אמריקה.

הטיולים המאורגנים של אגד הסעים תיור ונופש זוכים לביקורות מהללות בחוג התיירות ואנו מקפידים על רמת השירות הגבוהה ביותר לצד העסקת העובדים ומדריכי הטיולים המקצועיים ביותר. שיתוף הפעולה שלנו עם חברת אל על מאפשר לנו לספק ללקוחותינו טיסות ליעדים נוספים כגון: טיולים מאורגנים למרוקו, טיולים מאורגנים לגאורגיה, טיולים מאורגנים לתאילנדדילים לפריז, דילים לפראג, דילים לברלין ועוד... את הטיולים של אגד הסעים תיור ונופש ניתן לרכוש היום בכל סוכנויות התיירות.


ההתמחות שלנו - טיול מאורגנים לסין


סין הייתה ועודנה אחד מיעדי התיירות והמבוקשים ביותר בקרב תיירים ישראלים המבקשים לבקר ביעד אקזוטי במזרח הרחוק שמציע מבט חטוף על תרבות שונה לחלוטין שעוברת שינויים מרחיקי לכת בעשורים האחרונים. עד שנות התשעים לא אפשרה סין לתיירים ישראליים לבוא בשעריה, אבל בשנת 1992, בעת כינון היחסים הדיפלומטיים בין המדינות, החלו להגיע לסין קבוצות ראשונות של טיולים מאורגנים, כאשר בהמשך אפשרה סין גם את כניסתם של תיירים יחידים שלא נמנים על קבוצה מאורגנת.

עבור רוב התיירים שמגיע למדינה הזו, טיול מאורגן הוא האופציה המועדפת בגלל מספר לא מבוטל של סיבות, שכולן מקשות על התייר, בוודאי אם הוא חפץ לבקר באזורים שמצויים מחוץ למרכזי האוכלוסייה הגדולים כגון בייג'ינג, סצ'ואן ומחוזות אחרים בשליטת סין כגון האיים מקאו או הונג קונג. הצטרפות לטיול מאורגן מפשטת את הטיול בכל ארץ, ובסין במיוחד, שכן רוב התושבים אינם דוברים את השפה האנגלית, אינם  מתקשרים עם זרים ואפילו הזמנת אוכל במסעדה עשויה להתברר לעיתים כמשימה בלתי אפשרית אם לא באתם במסגרת טיול מאורגן המלווה במדריך מיומן שכבר מכיר את כל שכיות החמדה שיש לאזור להציע ומסוגל לתקשר עם המקומיים מתוך היכרות איתם ועם תרבותם.

אגד הסעים תיור ונופש מציעה מספר חבילות של טיולים מאורגנים לסין, לכמה מהיעדים הפופולאריים ביותר במדינה הנרחבת הזו. משך הטיולים בין 8 ל-21 יום ובכולם הטיסה לסין באמצעות חברת אל על. בין החבילות השונות שאנו מציעים:
  • המזרח הקסום, חבל יונאן,סצ'ואן ושנגרילה - טיול מאורגן למחוזות הקסומים של סין עם נופי בראשית מרהיבים ואבני דרך היסטוריות כגון החומה הגדולה, חיילי הטרה קוטה. מקדש גן העדן בבייג'ינג ועוד.
  • סין , הונג קונג ומקאו במגוון מסלולים שונים הכוללים בחלק מהטיולים טיסות ישירות של אל על, קרוז של שלושה ימים על נהר יאנגצה וביקור בשכיות החמדה היפהפיות ביותר שיש לסין להציע.
  • טיולים קצרים של 8-11 ימים לערים המרכזיות של סין: שנחאי ובייג'ינג וביקור בכל האטרקציות המרכזיות שמציעות ערים אלה לתיירים.

אתרים נוספים בבעלות "אגד הסעים תיור ונופש"eggedtours.co.il
אתר הבית של אגד הסעים תיור ונופש המציע מגוון מוצרי תיירות לציבור הישראלי כגון: טיסות שכר, טיסות סדירות, חבילות נופש בחו"ל, טיולים מאורגנים לסין, תאילנד, סרי לנקה, הודו ואירופה.

קישורים מהאתר לדוגמה: טיולים מאורגנים לרומניה, טיולים מאורגנים לצפון איטליה, טיולים מאורגנים לקרואטיה וסלובניה, טיולים מאורגנים לגאורגיה, טיולים מאורגנים ליער השחור, טיולים מאורגנים למשפחות.


hotels.eggedtours.com

אתר המציע חבילות נופש במגוון מלונות ברחבי הארץ במחירים משתלמים. באתר תוכלו למצוא את כל רשתות המלונות הגדולות בישראל ובנוסף תוכלו לחפש מלונות לפי איזורים בארץ. 

קישורים מהאתר לדוגמה:  מלונות באילת, מלונות בים המלח, מלונות בתל אביב, נופש בארץ, מבצעים לאילת, נופש בצפון.


eggedtours.com
אתר המציע טיולים חד ודו יומיים בישראל לתיירים מחו"ל. באתר ניתן למצוא טיולים לירושלים, בית לחם, מצדה, הגליל ועוד. הטיולים מתאימים לקבוצות תיירים גדולות או קטנות מחו"ל, למשפחות המגיעות לנופש בארץ ועוד.

קישורים מהאתר לדוגמה: Israel Tours, Tours Jerusalem, Masada Tours, Dead Sea Tours , Bethlehem Tours , Petra Tours from Israel.


eggedo.co.il
אתר המציע טיולים למסגרות החינוך השונות, החל מטיולים בני חצאי יום לבתי הספר היסודיים, דרך טיולים רב יומיים לחטיבות הביניים ולחטיבות העליונות וכלה בטיולי אתגר, סדנאות שטח וסמינרי מנהיגות לבני נוער מהארץ ומחו"ל.

קישורים מהאתר לדוגמה: טיולים לבתי ספר