נסיעה בנוחות שלא הכרתם

עודכן בתאריך  29.06.2021

אנו גאים להציג את צי הפרימיום החדש לאילת. האוטובוסים החדשים מצויידים במושבים מפנקים, שעוברים למצב שכיבה, מרווח גדול לרגליים, מעמדי צפייה לסמארטפון, WIFI ועוד הבשורה הגדולה לצרכנים ולתושבי אילת - מחיר הנסיעה באוטובוסי הפרימיום יישאר זהה לנסיעה באוטובוס רגיל.

האוטובוסים החדשים גדולים יותר מהאוטובוס הרגיל לאילת ומספר המקומות בהם צומצם מ-60 מושבים ל-42 בלבד, מה שמיצר מרווח גדול לרגליים. מעבר לכך, האוטובוסים החדשים מצוידים במושבים מפנקים, שעוברים למצב שכיבה ומאפשרים להעביר את זמן הנסיעה במנוחה ובשינה. בכל משענת מושב ישנו מעמד לסמארטפון אשר מאפשר לקבע את הסמארטפון מול הנוסע ולצפות בסרטים (יש גם WIFI) ואם אתם דואגים שתסתיים לכם הסוללה, אז באוטובוס החדש יש גם שקע USB לכל נוסע.

מושבים הניתנים להטייה ומעמד לנייד
המעמד לנייד ומשאל והמושבים הניתנים להטייה

בשלב ראשון מדובר בשני אוטובוסים בקו 990 שיעשו את הדרך מחיפה לאילת ובקרוב מאוד השירות ייכנס לפעילות מלאה עם 20 אוטובוסי פרימיום שייכנסו לשירות בקווים מתל אביב ומירושלים לאילת - ולהפך. התוכנית כרגע היא שצי הפרימיום יבצע את הנסיעות הרגילות, ויתוגבר בימי עומס באוטובוסים רגילים.

האוטובוס ארוך מהדגם הרגיל בכמטר
במבט מהצד ניתן לראות כי דגם הפרמיום ארוך בכמטר מאוטובוס רגיל

הבשורה הגדולה לצרכנים ולתושבי אילת, זו העובדה כי מחיר הנסיעה באוטובוס המשודרג יישאר זהה לנסיעה באוטובוס רגיל. כך שמעתה ניתן יהיה לנסוע לאילת באוטובוס נוח ומפנק באותה העלות של נסיעה באוטובוס רגיל. סגירת שדות התעופה באילת ובתל אביב הביאה להארכה משמעותית של זמן ההגעה לעיר הדרומית בטיסה מהמרכז ואף ייקר אותה עקב הצורך להגיע לנתב"ג ומשדה התעופה רמון לעיר אילת,.כך שהאוטובוס החדש מהווה אלטרנטיבה נהדרת לטיסה בעלות נמוכה באופן משמעותי.