אודות

אגד היסעים תיור ונופש היא חברת בת של קבוצת "אגד", מהוותיקות והמובילות בישראל בתחום ההיסעים והתיור. החברה, מחזיקה בצי של 490 אוטובוסים ומיניבוסים ומעסיקה כ- 430 נהגים, מדריכים ומורי דרך, מפיקים ועוד.

תוכן, שירות ועוצמה לוגיסטית

יתרונותיה של אגד היסעים תיור ונופש נובעים, בין השאר, בשל הניסיון הנרחב של החברה, בשל העוצמה הארגונית שלה ובשל המקצוענות והשירות של עובדיה.
החברה מעניקה מעטפת של שירותים, החל מהשכרת אוטובוסים, דרך שירותי סיטונאות בתחום התיירות וכלה בבניית מערכי תוכן למגוון קהלים. כל אלה מתאגדים לידי שירות איכותי, תחרותי וזמין בכל רחבי ישראל.

מגוון שירותים מותאמים לקהלי יעד:

אגד היסעים תיור ונופש פועלת שנים רבות מול מגוון קהלי יעד, ומתאימה לכל קהל יעד את השירותים והמוצרים המתאימים ביותר עבורו.

בין לקוחותינו  ניתן למנות:

עסקים, תאגידים וארגונים, הנהנים משירותי הסעות, הפקת פעילויות רווחה ונופש, שירותי הפקה מקצועיים ושירותי אירוח של מבקרים מחו"ל.
מערכת החינוך, הנהנית מזה למעלה מ- 50 שנה משירותיה של מחלקה מותאמת, הבונה ומפעילה מערכי תוכן, טיולים שנתיים וקייטנות לילדים בכל הגילאים.
שירותי תיירות פנים וחוץ, הכוללים שיווק חופשות וטיסות בארץ ובעולם, שירותי טיולים מאורגנים ובניית ותפעול טיולים בארץ ובחו"ל לקבוצות.
שירותים ללקוחות פרטיים, הכוללים השכרת אוטובוסים, שירותי תיירות מיוחדים ושירותים לתיירים מחו"ל.

עובדות ומספרים

  • 700 עובדים
  • 400 נהגים מוסמכים
  • 450 אוטובוסים
  • 40 מיניבוסים
  • 5 סניפים ברחבי ישראל
אלפי עובדים משתמשים בשירותי ההסעות של אגד היסעים, תיור ונופש.
מאות אלפי תלמידים מבלים ולומדים בטיולים השנתיים של אגד.