40 אלף שקל חזרו לבעליהם

עודכן בתאריך  21.08.2018

נהג אגד משה ביטן וסדרן התנועה אמן ג'אבר מסניף הר-נוף בירושלים קיבלו אות הוקרה ושי נאה מיו"ר אגד אבי פרידמן. הסיבה לחגיגה: ביטן שסרק את האוטובוס שלו בתום נסיעה, מצא תיק של אשה ובו שקית. כשפתח את השקית לוודא שאין מדובר חלילה במשהו מזיק– נדהם לגלות שבתוכה היו שטרות כסף. הסכום המדוייק: 40 אלף שקל!!!

גלריית תמונות

40 אלף שקל חזרו לבעליהם
ביטן לקח אליו את התיק בכוונה להעבירו בתום המשמרת למחלקת האבדות. אלא שבינתיים גילתה הנוסעת, שהתיק שייך לה, והיא היתה בדרכה לכותל המערבי, שהתיק שלה נעלם. היא שבה מיד על עקבותיה והגיעה נסערת, חיוורת מתנשפת ומתנשמת לסניף הר-נוף שם פגשה בסדרן אימן ג'אבר היא סיפרה לו את סיפורה.

הסדרן הרגיע אותה והחל בפעולות לאתר את נהג האוטובוס שבו נסעה. תוך זמן לא רב הוא הצליח לאתר את הנהג משה ביטן, וזה הגיע לסניף הר נוף עם התיק שאבד. אגב בתיק היו מסמכים מזהים של האשה, וביטן עצמו החל במאמצים לאתר את הנוסעת, תושבת קרית משה.

כשהבחינה האשה בתיק - רוחה שבה אליה. היא הודתה לסדרן ולנהג ואמרה כי כשגילתה שהתיק עם הכסף אינו בידה חשבה לעצמה שאין לה מה לחזור הביתה...

אז סוף טוב - הכל טוב: הנוסעת שבה לביתה והנהג משה ביטן והסדרן אימן יקבלו אות הוקרה ושי נאה על הדרך שבה נהגו, ותרמו בכך להצגת הפנים היפות של אגד בפני הציבור.